پرش به

خوش آمدید به انجمن پارس ارتباط
برای استفاده از تمام امکانات انجمن عضو شوید ، اگر قبلا عضو شده اید ، وارد انجمن شوید. از لینک های زیر برای عضویت یا ورود به انجمن استفاده نمایید. .لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

Guaranty و Warranty به زبان ساده

Guaranty Warranty گارانتی وارانتی

بدون پاسخ

#1
sharif kazemi

sharif kazemi

    عضو فعال انجمن پارس ارتباط

  • Members
  • ستارهستاره
  • 61 ارسال
اصطلاح گارانتی Guaranty به معنای تضمین کیفیت جنس ازسوی تولید کننده به خریدار در مدت معین می باشد.در صورتیکه در زمان کار با اجناس تولیدی آن کارخانه و رعایت شرایط کار کردن با دستگاه که از سوی تولید کننده تعریف شده چنانچه ایرادی در دستگاه پدید آید بدون دریافت هزینه از سوی تولید کننده محصول تعویض یا تعمیر می شود در واقع تولید کننده به خریدار اطمینان می دهد در مدت گارانتی اگر در هنگام کار با محصول شرایط کارخانه را رعایت کرده باشند اگر ایرادی در محصول پیدا شود بدون دریافت وجهی تعویض یا تعمیر و خواهد شد.
لغت وارانتی Warranty از نظر تلفظ شباهتی با گارانتی دارد ولی با گارانتی تفاوت بسیار دارد و فرق آن با گارانتی دراین است که تولید کننده تضمین می کند تا مدت معین در صورتیکه قطعات این محصول بعد ازاتمام مدت گارانتی به هردلیلی ایرادی پیدا کرد در مقابل دریافت وجه دراختیار بگذارد. بعبارتی قطعات این محصول تا آن مدت که قید شده موجود است که معمولا این مدت زمان خیلی بیشتراز زمان گارانتی است.
  • islampour, f.razmkhah, sharif kazemi و 2 فرد دیگر این پست را پسندیده اندارسال پاسخ  


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی