پرش به

خوش آمدید به انجمن پارس ارتباط
برای استفاده از تمام امکانات انجمن عضو شوید ، اگر قبلا عضو شده اید ، وارد انجمن شوید. از لینک های زیر برای عضویت یا ورود به انجمن استفاده نمایید. .لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

چگونه نسخه سخت افزار دستگاه های TP-LINK را بیابیم؟

TP-LINK تی پی لینک نسخه سخت افزاری سریال نامبر hardware version firmware firmware upgrade ارتقای firmware

بدون پاسخ

#1
Ataei

Ataei

    عضو فعال انجمن پارس ارتباط

  • Members
  • ستارهستاره
  • 46 ارسال

چگونه نسخه سخت افزار دستگاه های TP-LINK را بیابیم؟

توضیحات:

برخی از محصولات بیش از یک نسخه سخت افزاری دارند، به عنوان مثال، در انتهای نام آنها عبارتی مانند V1، V2 و ... . معمولا هر نسخه از محصولات دارایfirmware مخصوص به خود است.

اگر بخواهید firmware دستگاه خود را به آخرین firmware موجود ارتقا دهید، بایستی نسخه صحیح firmware را برای دستگاه خود انتخاب کنید.

از روی برچسب بخوانید

برای بیشتر محصولات

دستگاه خود را به پشت برگردانید، ملاحظه می کنید که بر چسبی در پشت دستگاه وجود دارد، که روی آن در قسمت شماره سریال یک رشته کاراکتر به فرمت “Ver:X.Y” وجود دارد (به عنوان مثال، Ver:1.0) که عدد X مشخص کننده نسخه سخت افزاری دستگاه شماست. اگر این رشته کاراکتر دارای مقدار “Ver;1.1” باشد، معمولا به این معناست که نسخه سخت افزاری دستگاه شما V1 می باشد.

201112183925970.jpg

Snap4.jpg

نکته: اگر نمی توانید نسخه سخت افزاری را در انتهای قسمت FCC-ID پیدا کنید، معمولا نسخه سخت افزاری شما V1 می باشد.


  • f.razmkhah این پست را پسندیده استارسال پاسخ  همچنین به TP-LINK, تی پی لینک, نسخه سخت افزاری, سریال نامبر, hardware version, firmware, firmware upgrade, ارتقای firmware نیز برچسب خورده است

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی