پرش به

خوش آمدید به انجمن پارس ارتباط
برای استفاده از تمام امکانات انجمن عضو شوید ، اگر قبلا عضو شده اید ، وارد انجمن شوید. از لینک های زیر برای عضویت یا ورود به انجمن استفاده نمایید. .لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

VPN Passthrough چیست؟

VPN Passthrough VPN وی پی ان عبور وی پی ان عبور VPN روتر تنظیمات روتر مودم تی پی لینک TP-link

بدون پاسخ

#1
Ataei

Ataei

    عضو فعال انجمن پارس ارتباط

  • Members
  • ستارهستاره
  • 46 ارسال

VPN Passthrough چیست؟

بگذارید قدم به قدم پیش برویم:

اول از همه VPN چیست؟

VPN یا همان شبکه خصوصی مجازی، یک اتصال نقطه به نقطه در یک شبکه خصوصی یا عمومی (اینترنت) می باشد. به عنوان مثال شما می توانید با استفاده از VPN در خانه ، به صورت امن به شبکه اینترانت شرکت دسترسی داشته باشید.

 VPN Passthrough چیست؟ چرا به آن نیاز دارم؟

روتر های خانگی به با اجرای ویژگی خاصی به نام NAPT به چندین کامپیوتر اجازه می دهند تا یک اتصال اینترنتی را به اشتراک بگذارند. اما NAPT علاوه بر عملکرد فوق، ترافیک VPN را مسدود می کند. به همین دلیل ما به ویژگی VPN Passthrough نیاز داریم.

VPN Passthrough به ترافیک VPN اجازه عبور از روتر را می دهد. در نتیجه ما می توانیم به شبکه راه دور از طریق VPN متصل شویم.

vpnimage001.png

کدامیک از روتر ها دارای VPN Passthrough می باشند؟ چه VPN هایی مورد پشتیبانی قرار می گیرند؟

تمامی روتر های تی پی لینک از ویژگی VPN Passthrough برای VPN های PPTP، L2TP و IPSec(ESP) پشتیبانی می کنند.

نکته: به یاد داشته باشید که VPN Passthrough به این معنا نیست که روتر شما می تواند نقطه اتصال VPN ایجاد کند بلکه یادآور این نکته است که روتر شما به ترافیک ایجاد شده توسط اتصالات VPN اجازه عبور از روتر را می دهد.

چگونه VPN Passthrough را تنظیم کنم؟

ویژگی VPN Passthrough اکثر روتر های TP-LINK به صورت پیش فرض فعال است. شما می توانید برای فعال/ غیر فعال ساختن آن به صفحه مدیریت روتر خود مراجعه نمایید.

vpnimage003.jpg


  • f.razmkhah این پست را پسندیده استارسال پاسخ  همچنین به VPN Passthrough, VPN, وی پی ان, عبور وی پی ان, عبور VPN, روتر, تنظیمات روتر, مودم, تی پی لینک, TP-link نیز برچسب خورده است

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی