پرش به

خوش آمدید به انجمن پارس ارتباط
برای استفاده از تمام امکانات انجمن عضو شوید ، اگر قبلا عضو شده اید ، وارد انجمن شوید. از لینک های زیر برای عضویت یا ورود به انجمن استفاده نمایید. .لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

آشنایی با QNAP Qsirch v1.0

QNAP کیونپ Qsirch ُموتور جستجو Search engine کیوسرچ ذخیره ساز Storage NAS Network attached storage

بدون پاسخ

#1
Ataei

Ataei

    عضو فعال انجمن پارس ارتباط

  • Members
  • ستارهستاره
  • 46 ارسال

qsirch.pngآشنایی با QNAP Qsirch v1.0

جستجوی دامنه گسترده در ذخیره ساز

دسترسی راحت برای صرفه جویی در وقت و هزینه ضروری است. QTS برای دسترسی راحت شما به موتور جستجوی داخلی دامنه گسترده ای به نام Qsirch مجهز شده است که به گونه ای طراحی شده است تا به شما کمک کند که فایل های خود را به سرعت پیدا کنید. این برنامه دارای ویژگی موتور جستجو همزمان می باشد و هنگامی که با ذخیره ساز های سریع کیونپ به عنوان سرور فایل مورد استفاده قرار بگیرد، شما خواهید توانست فایل های مورد نیاز خود را فورا پیدا کنید.

qnapqsirch_img1.png?width=482

طیف گسترده نوع فایل های تحت پشتیبانی

Qsirch بیش از 6000 نوع فایل مختلف را فهرست بندی می کند که شامل گستره ای از فایل های اسنادی Microsoft Office تا فایل های چند رسانه ای و فایل های آرشیو فشرده شده، می باشد.

15061518_EN_Qsirch_980x322.jpg

پیش نمایش نتایج

Qsirch کلمات کلیدی پیدا شده در فایل های متنی را بر جسته می سازد و نکات پیشنهادی و پیش نمایش ریز را نشان می دهد تا تضمین کند که دقیقا آنچه را که به بدنبالش هستید، سریعا می یابید.

7899b412bef4e51804616d4f5011355b.jpg

 

فناوری منحصر به فرد تعیین توالی و سیستم پیش بینی جستجو

الگوریتم تعیین توالی منحصر به فرد TF-IDF و سیستم پیش بینی جستجو، شما را قادر می سازد تا فایل ها را سریعتر و با دقت بیشتری مرتب کنید.

تحلیل سریع و دقیق

هنگامی که یک حرف را وارد می کنید، موتور هوشمند جستجوی متن همزمان، نتایج را فورا نمایش می دهد و به صورت خودکار نتایج متناسب با کلمات کلیدی را پیش بینی می نماید.

Qsirch.jpg


  • f.razmkhah این پست را پسندیده استارسال پاسخ  همچنین به QNAP, کیونپ, Qsirch, ُموتور جستجو, Search engine, کیوسرچ, ذخیره ساز, Storage, NAS, Network attached storage نیز برچسب خورده است

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی