پرش به

خوش آمدید به انجمن پارس ارتباط
برای استفاده از تمام امکانات انجمن عضو شوید ، اگر قبلا عضو شده اید ، وارد انجمن شوید. از لینک های زیر برای عضویت یا ورود به انجمن استفاده نمایید. .لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

قابلیت های نظارتی (Surveillance Station) دستگاه QNAP HS-251

QNAP HS-251 Surveillance دوربین مدار بسته امنیت دوربین امنیتی دوربین تحت شبکه مانیتورینگ نظارت

بدون پاسخ

#1
Ataei

Ataei

    عضو فعال انجمن پارس ارتباط

  • Members
  • ستارهستاره
  • 46 ارسال

conIn44_01_800.png

امنیت خود را تامین کنید 

HS-251 با قابلیت مانیتورینگ، ذخیره سازی، پخش و ... دوربین های تحت شبکه شما و قابلیت مدیریت آن ها و با امکان پشتیبانی از مدل های متنوع دوربین های تحت شبکه و بسیاری ویژگی های حرفه ای دیگر، در مراقبت از کاسبی یا منزل و دارایی ها، شما را یاری خواهد نمود.

-         با قابلیت پشتیبانی بیش از 2600 مدل دوربین تحت شبکه از 90 برند مختلف و با پشتیبانی از ویژگی های پیشرفته نظیر multi-streaming و fisheyedewarping.

-         با ارائه 2 کانال رایگان دوربین تحت شبکه و قابلیت گسترش تا 24 کانال، مناسب برای انواع نیازهای نظارتی

-         قابلیت کار با انواع مرور گرها نظیر Google Chrome، Mozilla Firefox و Internet Explorer و پشتیبانی دستگاه های Mac.

-         با استفاده از امنیت QTS و تکنولوژی RAID دستگاه Turbo NAS، ایستگاه نظارت شما و ویدئوهای ضبط شده در آن در مقابل از دست رفتن و یا صدمه اطلاعات موجود محافظت خواهند شد.

-         ایستگاه نظارت با پشتیبانی از حالت های مختلف مانیتورینگ نظیر 1، 4، 6، 8، 9، 10، 12، 16، 20، 25، 36، 42 و 64 کانال متفاوت بر روی یک صفحه نمایش.

-         با رابط وب ایستگاه نظارت شما قادر خواهید بود کنترل PTZ تصاویر دوربین ها در حین مانیتورینگ در اختیار داشته تا هیچ گوشه ای دید شما مخفی نماند.

-         در صفحه نمایش زنده (Live-view page) شما می توانید تصاویر ضبط شده صحنه های امنیتی حساس را مشاهده نمایید.

-         با قابلیت E-map شما می توانید تصویر حالت استاندارد مکان های حساس خود را به سیستم وارد نموده و سیستم به صورت خودکار در صورت بروز هر گونه اتفاق به شما هشدار خواهد داد.

-         قابلیت ایجاد حداکثر 32 کاربر برای دسترسی به ایستگاه نظارت و قابلیت گروهی بندی آنها جهت میزان

دسترسی متفاوت.

o       VMobile را بروی گوشی خود نصب کنید تا بتوانید در هر مکانی قابلیت های نظارتی دوربین های خود را در اختیار داشته باشید.

o       با نصب برنامه Vcam بروی گوشی خود، از گوشی موبایل خود به عنوان دوربین تحت شبکه استفاده نموده و تصاویر ضبط شده توسط آن را بروی Turbo NAS ذخیره نمایید.


  • s.khosousi این پست را پسندیده استارسال پاسخ  همچنین به QNAP, HS-251, Surveillance, دوربین مدار بسته, امنیت, دوربین امنیتی, دوربین تحت شبکه, مانیتورینگ, نظارت نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی