پرش به

خوش آمدید به انجمن پارس ارتباط
برای استفاده از تمام امکانات انجمن عضو شوید ، اگر قبلا عضو شده اید ، وارد انجمن شوید. از لینک های زیر برای عضویت یا ورود به انجمن استفاده نمایید. .لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

سبز شوید ! ( معرفی تکنولوژی سبز به کار رفته در سوئیچ های TP-LINK)

سوئیچ تی پی لینک محیط زیست فناوری سبز TP-LINK Green Tech Switch RoHS WEEE Ethernet

بدون پاسخ

#1
Ataei

Ataei

    عضو فعال انجمن پارس ارتباط

  • Members
  • ستارهستاره
  • 46 ارسال

tplinkamz_green-TP-LINK.jpg

سبز شوید ! ( معرفی تکنولوژی سبز به کار رفته در سوئیچ های TP-LINK)

اکنون شما می بایست با دستگاه های سبز هماهنگ با محیط زیست شرکت TP-LINK ، به سمت سبز شدن قدم بردارید. فناوری صرفه جویی در مصرف انرژی تی پی لینک به شما در جهت ساختن شبکه ای با سرمایه گذاری کمتر کمک خواهد کرد. علاوه بر این، محصولات سبز TP-LINK آگاهانه به تلاش در جهت کاهش اثرات زیست محیطی ما متعهد هستند، در نتیجه از محیط زیست ما در مقابل مواد مضر محافظت نموده و زندگی سالم را برای شما و نسل های آتی به ارمغان می آورند.

فناوری سبز تی پی لینک چیست؟

درگاه های بیکار (Idle) را خاموش کنید

هنگامی که یک کامپیوتر یا یکی از تجهیزات شبکه خاموش باشد، درگاه مربوط به آن در سوئیچ های سنتی به تخصیص مقدار قابل توجهی از انرژی به آن ادامه خواهد داد. فناوری سبز TP-LINK می تواند با تشخیص وضعیت لینک هر پورت به صورت خودکار، تخصیص انرژی به پورت هایی که بیکار هستند را کاهش دهد.

بودجه انرژی با توجه به طول کابل

در حالت ایده آل، می بایست انرژی کمتری مصرف کنند، زیرا افت توان در طول آنها کمتر است. اما این مورد شامل بیشتر دستگاه ها نمی شود، زیرا این دستگاه ها مقدار یکسانی از توان را به کابل اختصاص می دهد صرف نظر از اینکه طول کابل 10 یا 50 متر باشد. فناوری سبز TP-LINK با تحلیل طول کابل Ethernet اتصالی و تنظیم مصرف توان بر اساس آن، بجای نگه داشتن مصرف انرژی به حالت مرسوم آن، تا حداکثر 60% در انرژی که در غیر این صورت به هدر میرفت، صرفه جویی می کند.

بخشنامه محدودیت مواد خطرناک RoHS

در سال 2006، کشورهای عضو اتحادیه اروپا باعث ایجاد بخشنامه محدودیت مواد خطرناک (RoHS) شدند. بخشنامه RoHS در استفاده از مواد خطرناک نظیر سرب، کادمیم، جیوه و ... را تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی محدود نمودند. محصولات تی پی لینک کاملا مطابق اصول RoHS بوده تا امنیت کاربران نهایی محصولات TP-LINK تضمین شده باشد.

بخشنامه زباله تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی WEEE

این بخشنامه مسئولیت نابود سازی زباله های تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی را بر عهده تولیدکنندگان قرار می دهد. شرکت  TP-LINK با ایجاد زیرساخت های مستحکم جهت جلوگیری از زباله های الکتریکی و الکترونیکی در این زمینه مشارکتی پویا داشته است. علاوه بر این شرکت تی پی لینک با جمع آوری و بازیافت زباله و استفاده مجدد از آنها در صنایع دیگر حجم زباله امحاء شده را کاهش داده و در تلاش برای زمینی پاک تر و  سالم تر است.

20150208045216.png


  • f.razmkhah, mrezaei و marjan salehi این پست را پسندیده استارسال پاسخ  همچنین به سوئیچ, تی پی لینک, محیط زیست, فناوری سبز, TP-LINK, Green Tech, Switch, RoHS, WEEE, Ethernet نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی